У Черкасах під виглядом оздоровчого комплексу працював будинок розпусти

У Черкасах під виглядом оздоровчого комплексу працював будинок розпусти

Адміністраторки банно-оздоровчого комплексу «Партизан» організували підпільний бізнес з надання сексуальних послуг клієнтам. Свою діяльність їм вдалося приховувати п’ять місяців.

На початку лютого цього року троє жінок об’єдналися в злочинну групу, яка займалася сутенерством, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

До своєї діяльності залучили п’ятьох дівчат з малозабезпечених та соціально незахищених сімей. Чоловікам, які приходили в лазню, адміністраторки пропонували розважитися з повіями за певну плату. У разі згоди, зі службового або власних мобільних телефонів викликали жрицю кохання, яка мала приїхати в обумовлений час. Під час телефонних розмов використовували обмовлені терміни.

У приміщенні були обладнані кімнати для утіх. Адміністраторки контролювали, щоб туди ніхто не заходив. За годину розваг клієнти платили 600 гривень, третину з яких жриці кохання віддавали сутенеркам. Щотижня кожна отримувала в середньому по тисячі гривень. Облік клієнтів, всі грошові надходження та виплати здійснювала організаторка групи, яка фіксувала все в спеціальному зошиті.

“Полуничка” в лазні діяла протягом п’яти місяців. Про неї правоохоронцям стало відомо ще в травні. До кінця липня вони ретельно документували факти проституції, щоб довести винуватість сутенерок у суді.

Усі троє зізналися і розкаялися. Вироком суду трійцю позбавлено волі на п’ять років з іспитовим терміном від одного до півтора року.

Залиште коментар