У Черкасах підприємці організували мітинг під стінами ОДА

У Черкасах підприємці організували мітинг під стінами ОДА

Акцію протесту влаштували на Соборній площі під стінами ОДА представники малого та середнього бізнесу. Підприємці виступають проти ухвалення Верховною Радою України законів, які стосуються запровадження обов’язкових касових апаратів у торгівлі.

До Черкас також приїхали представники бізнесу з інших куточків України: Києва, Запоріжжя, Одеси, Дніпра.

«Підприємцям ставлять капкан у вигляді штрафів, касових апаратів і перевірок. Зараз ми працюємо для того, щоб вижити і прокормити свою сім`ю. А нам іще хомут на шию нав`язують», – говорить черкаський підприємець Леонід Запорожець.

За словами протестувальників, Верховна Рада вже ухвалила відповідні закони у першому читанні, не врахувавши правок від підприємців. Тож вони хочуть, щоб за ці закони не проголосували у другому читанні.

Лідія Кривенька, підприємиця з Запоріжжя, зазначає:
«У нас по всій країні чинять тиск на малий і середній бізнес. Починати наводити лад потрібно з олігархів, тому що вони з нашої кишені витягли свої мільйони. Не можна знищувати те, що створювалося підприємцями!».

Голова обласної федерації профспілок Петро Шевченко зауважує:
«Федерація профспілок розділяє вашу тривогу за те, щоб була можливість працювати і утримувати свої сім’ї. Законопроект, про який сьогодні багато говорили, плануємо обговорити у Черкасах з народними депутатами від нашої області, відповідне звернення до них направимо. Я сподіваюсь, що вони будуть тут, а потім свою відповідальність за розвиток Черкащини покажуть у залі голосування».

«В тій ситуації, коли держава буде намагатися закрутити гайки, багато людей стануть знову перед вибором: як вижити у ситуації, коли потрібно платити Єдиний податок, податок за найманих працівників і ще оплачувати касові апарати. І вони підуть в тінь. Необережні кроки держави підвищать розміри тіні в цій країні», – підкреслює Голова ГО “Комітет підприємців України” Едуард Курганський.

Залиште коментар