У Черкасах підсумували проведення громадського бюджету

У Черкасах підсумували проведення громадського бюджету

Сьогодні у Черкасах підсумували проведення громадського бюджету та вже офіційно відзначили авторів проектів-переможців. Їх цього року – 35.

Про це інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на офіційній сторінці у фейсбук.

“У 2015 році ми стали одним із перших міст в Україні, де взялись за напрацювання та імплементацію програми, яка дозволяє людям впливати на життя рідного міста. З того часу відбулося багато змін. Найголовніша з них – це активність учасників: і тих, хто створює ідеї, і тих, хто підтримує їх.
Для прикладу, у 2015-ому році для участі в конкурсі подали 54 проекти (утім, до етапу голосування дійшли – 39), натомість уже цього року координаційна рада отримала 160 пропозицій (відбір до голосування пройшли 116).
Для реалізації проектів-переможців у наступному році ми передбачили рекордну суму коштів – 25 млн грн.
Дякую всім за активність – ви робите наше місто кращим. Завдяки таким небайдужим людям наше місто розвиватиметься та прогресуватиме.
Серед проектів, яким забракло для перемоги голосів, лишилось багато цікавих, оригінальних та важливих ідей. Впевнений, що вони потрібні нашому місту, тож ми вивчимо їх та найкращі з них запропонуємо включити до бюджету розвитку”, – зазначає мер Черкас.

Залиште коментар