У Черкасах побував відомий мандрівник, який побачив майже весь світ (фото)

У Черкасах побував відомий мандрівник, який побачив майже весь світ (фото)

12 листопада у Черкаси на каяку по Дніпру прибув відомий професійний український мандрівник, фахівець з одиночного екстремального виживання, філософ, науковець і письменник Сергій Гордієнко. Він обійшов і обплив майже увесь світ. Загальна протяжність подорожей – 160 тис. км. Про це йдеться на Facebook-сторінці Черкаського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини.

Мандрівник двічі підкорив Північний полюс, першим піднявши на ньому український прапор; обплив на каяку по периметру Чорне море; на цьому ж плавзасобі боровся з багатоденним шестибальним штормом, пливучи вздовж берегів Охотського моря; пройшов на лижах тисячі кілометрів через глуху тайгу, непривітну тундру та кригою Льодовитого океану; перетнув вздовж і впоперек Євразію, подолавши пішки десятки тисяч кілометрів; був учасником першої української антарктичної експедиції, протягом 7 місяців пройшов півтори тисячі кілометрів вздовж Антарктичного півострова; з півдня на північ перетнув Південну і Центральну Америку, продираючись через джунглі і долаючи гірські хребти; сплавлявся на каное у тропіках по Амазонці і перетинав Північне полярне коло, пропливши тисячі кілометрів річкою Об; в умовах пекельної спеки перетнув із заходу на схід пустелю Сахару; піднімався на найвищу гору Північної Америки; пробирався через палаючі ліси і торфовища.

Тож нинішня водна подорож осіннім Дніпром для нього, очевидно, є просто легкою дитячою прогулянкою.
Пан Сергій також відвіда черкаський археологічний музей, адже за своїм фахом він є істориком. Більше години він розглядав експонати і слухав пояснення Михайла Сиволапа. Насамкінець Сергій Гордієнко сфотографувався з нашим директором і залишив запис у музейній Книзі відгуків.

Залиште коментар