У Черкасах почали готуватися до опалювального сезону. Роботи контролює мер

У Черкасах почали готуватися до опалювального сезону. Роботи контролює мер

Готуватись до початку опалювального сезону варто заздалегідь,  вирішуючи усі питання з заміною зношених мереж та ремонтом теплопостачального обладнання у теплу пору року, аби з приходом холодів в оселях черкасців було тепло. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
У  цьому переконаний міський голова Анатолій Бондаренко, в робочому режимі обговоривши з керівництвом   «Черкаської ТЕЦ»,  КП «Черкаситеплокомуненерго» та департаменту ЖКК стан підготовки до зими і перебіг гідравлічних випробовувань у Черкасах.
– Наполягаю, аби всі ремонтні роботи були оперативно виконані. Щоб з початком осінньо-зимового періоду в усіх мікрорайонах Черкас було якісне та безперебійне теплопостачання, – акцентував Анатолій Васильович.
Директор КП «Черкаситеплокомунерего» Павло Карась розповів, що їх підприємство вже завершує перший етап гідравлічних випробовувань своїх мереж та роботи котелень у мікрорайоні «Хімселище» та Південно-Західного району Черкас. На часі – усунення виявлених пошкоджень. Орієнтовно, на це знадобиться кілька днів.
Павло Миколайович  зауважив, що ремонтні бригади працюють у щоденному режимі, без вихідних, закриваючи щоденно по 2-3 розкопки та ліквідуючи пориви.
Тоді як присутній на нараді голова правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко  повідомив,  що їх підприємство виконує повний обсяг робіт з ремонту та заміни зношеного обладнання на котельнях та тепломережах міста.
Зокрема, вже проведено відповідні тендери та закуплені належні витратні матеріали. Приміром, за тиждень розпочнуться капітальні роботи з реконструкції теплової мережі по вул. Симиренківській, де буде повністю замінено близько 520 метрів мереж у двотрубному вимірі.
А от у зв’язку зі значною кількістю поривів на магістралях «Черкаської ТЕЦ» та тривалою підготовчою роботою з виявлення пошкодженої ділянки й проведення розкопок і заміни труб,  нині фіксується відносне відставання від запланованого графіку щодо проведення гідравлічних випробовувань.
Проте Віктор Володимирович запевнив, що їх бригади роблять все належне, аби  мешканці мікрорайонів Черкас, якомога швидше були з гарячою водою.

 

Залиште коментар