У Черкасах поліцейські затримали п’яного водія

У Черкасах поліцейські затримали п’яного водія

14 січня патрульні поліцейські вдруге затримали у Черкасах п’яного 50-річного водія. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

Патрульні поліцейські отримали повідомлення, що в авто Subaru Legacy, яке припаркувалося поруч магазину, за кермом знаходиться водій в стані алкогольного сп`яніння, бо його хода порушена, а поведінка не відповідає дійсності.

Поліцейські прибули на вулицю Сурікова, де знаходився автомобіль в орієнтуванні. На той час водій вже виїжджав з паркувального майданчика. Патрульні зупинили транспортний засіб, та після спілкування запропонували кермувальнику пройти на місці тест на Drager, він погодився.

Виявилося, що стан його алкогольного сп’яніння сягав 2, 34 проміле, що у майже дванадцять разів більше від допустимої норми 0,2.

Згідно з результатами освідування та тим, що водій не вперше сів за кермо напідпитку (це виявили під час перевірки у базі даних), патрульні винесли постанову за частиною 4 статті 126 та частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залиште коментар