У Черкасах поліцейським “шерифам” вручили новий автотранспорт

У Черкасах поліцейським “шерифам” вручили новий автотранспорт

У Черкасах відбувся “випускний” поліцейських офіцерів громади, на якому їм вручили службовий автотранспорт. Ключі офіцерам були вручені від 20 автівок. Захід відбувся за участі керівництва Національної поліції України, повідомляє “Про все“.

Ігор Клименко, голова Нацполіції, зазначив, що кожен із поліцейських громади – це крок до безпечнішої України та шлях назустріч відповідальній роботі не лише поліцейських, але й громадян інших професій.

– Довіра до поліцейських по селах зростає. Наш проєкт – це демонстрація того, що правоохоронці – з народом, – зазначив він.

Заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда, зазначив, що поліцейські офіцери громади на довірених територіях – відображення держави, тож він бажає, аби їх робота закінчувалася вже на етапі попередження правопорушень.

Також на заході були присутні: керівник проєкту регіонального програмного офісу ІСІТАР Джона Монтаніо та голови 20 об’єднаних територіальних громад Черкащини.

Поліцейський офіцер Лип’янської ОТГ Сергій Сторчак розповів, що очікування від роботи у нього найкращі, проте спершу він хоче спробувати роботу в дії, а вже опісля – робити про неї висновки.

Залиште коментар