У Черкасах презентували додаток для забезпечення доступу до служб екстреного реагування людям з інвалідністю

У Черкасах презентували додаток для забезпечення доступу до служб екстреного реагування людям з інвалідністю

Сьогодні представники ГС «Українські системи та блокчейн рішення» презентували в Черкасах додаток «112:UA» для забезпечення доступу до служб екстреного реагування людям з особливими потребами. 

Люди з вадами слуху, зору чи опорно-рухового апарату за допомогою цього додатку зможуть в найкоротші терміни та в найпростіший спосіб викликати за допомогою смартфону службу екстреної допомоги і передати дані про тип звернення, інформацію про своє місцезнаходження та медичні особливості, пов’язані зі станом здоров’я. Тобто додаток забезпечує можливість здійснити, так званий, «тихий виклик» – без аудіального зв’язку – служб 101, 102, 103, 104 з передачею без телефонного дзвінка додаткових даних про особу, яка потребує допомоги. Зокрема, адресу, опікунів, родичів, хвороби, алергічні реакції, групу крові тощо.

“Певна річ, використання такого додатку дозволить людям із обмеженими можливостями повною мірою скористатися своїм правом на швидку допомогу і значно полегшить їм життя. Проте поки ця ініціатива реалізована у вигляді пілотного проекту лише Тернопільською ДСНС, але про можливість імплементувати її на державному рівні ведуться перемовини. Черкаська міська влада спільно з Черкаською ДСНС та організаціями, що опікуються людьми з інвалідністю, вивчатиме після сьогоднішньої презентації можливість реалізації цього проекту і в нашому місті, оскільки всі його жителі повинні бути рівними в реалізації своїх прав”, – стверджує міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар