У Черкасах презентували кліп на пісню про те, що треба мріяти (відео)

У Черкасах презентували кліп на пісню про те, що треба мріяти (відео)

23 грудня 2019 року музичний проект «КЕМІ»*** презентував пісню «I HAVE A DREAM», створену на основі 197 коментарів у мережі фейсбук про заповітну мрію. 14 музикантів з Києва і Черкас заспівали про заповітні бажання, якими живуть люди їхнього міста і країни, інформує “Прочерк“.

Відтак команда друзів з Черкас та Києва: музиканти, вокалісти, актори, журналісти, ведучі, просто талановиті люди, разом заримували мрії людей, створивши текст пісні «I HAVE A DREAM». Невдовзі написали музику і зняли відео. Матеріалу дали високу оцінку професіонали музичної індустрії.

Пісню виконали 14 друзів: актори, співаки, музиканти, журналісти і 7-ми річна дитина. У кожного з них музика – це частина минулого, теперішнього і велика мрія.

Запис вокалу здійснювався на студії гурту «Спів Братів». Саунд-продюсерами пісні стала Дар’я Мінєєва (фіналістка «Голос країни», бек-вокалістка «Євробачення»,«X-фактор»), Сашко Демешко, Микола Ролик. Відео-продакшн здійснив Сергій Студенцов (учасник 10 сезону «X-фактор»).

Пісня створена без колосальних бюджетів і надсучасної техніки. Кожен з учасників поділяє думку: в цьому світі «вирішують» не гроші, а щирість, дружба і бажання робити світ краще. Загальний бюджет проекту склав близько 10 000 грн.

Основний меседж пісні: «Нам всім буває складно. Не опускай руки! Мрій. І все буде добре». На тлі того, що люди втрачають віру внаслідок нестабільної політичної, економічної ситуації, екологічних та побутових проблем, ми хочемо нагадати, що попри все варто мріяти!

Залиште коментар