У Черкасах презентували книгу-альбом відомого художника

У Черкасах презентували книгу-альбом відомого художника

Книгу-альбом «Душа і пам’ять Черкащини» Віктора Клименка, черкаського художника, презентували в музеї «Кобзаря» Т. Г. Шевченка. Це видання готувалося не один рік, в ньому зібрані живописні роботи митця, в яких він поєднав історію та сьогодення Черкащини.

Про це інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради.

«Віктор Іванович – видатний художник, який своїми роботами прославив наш рідний край на весь світ. Один з його творів «Українська хата у місячну ніч» навіть розміщений у резиденції Ради Європи у Брюсселі. Клименко – один з небагатьох живописців, чийому таланту підвладне все: творення історичної картини, історичного портрета й батальної композиції, пейзаж, портрети, натюрморти, побутовий жанр», – відзначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.
Це видання було видано за рахунок коштів, які виділяються на гранти в галузі культури від департаменту освіти та гуманітарної політики.
Також нагадаємо, що до 28 лютого триває збір проектів на отримання грантів в цьому році. Всі охочі можуть подати документи до департаменту за адресою: вул. Гоголя, 251, кім. 212, тел. 36-00-06.

Залиште коментар