У Черкасах презентували систему «SMART CITY»

У Черкасах презентували систему «SMART CITY»

У Черкаській міській раді презентували систему «SMART CITY» та разом з керівниками структурних підрозділів обговорили можливості застосування програмного продукту саме в нашому місті.

«SMART CITY» є інноваційною платформою для інфраструктурного, технологічного та соціального розвитку міста. Вона була розроблена для того, щоб перетворювати територіальні громади на технологічно розвинені, соціально відповідальні та комфортні для життя. Впровадження подібних систем дасть можливість об’єднувати містян, бізнес-спільноту, активістів та міську владу задля розвитку розумного міста. Загалом ця система успішно працює майже у 50 ОТГ по всій Україні.

Діяльність ініціативи передбачає комплексні та глибокі зміни, як-от впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних сервісів, розробку нових платформ та механізмів, які дадуть змогу не тільки заощаджувати кошти міського бюджету, а і отримати нові надходження до нього. Робота системи базується на принципах відкритих даних, розумного використання цифрових послуг та прозорого управління. Всі ці заходи дадуть можливість створити відкриту модель відносин між громадою та місцевою владою.

Система «SMART CITY» включає 28 сертифікованих продуктів, які сформовані у три модулі, основна мета яких – це якісне надання послуг, підтримка безпеки в місті, створення різноманітних реєстрів, – від реєстру мешканців, до реєстру новонароджених, контроль за діяльністю комунальних підприємств та надання ними якісних послуг містянам, створення муніципальної карти, розробка електронного квитка, та багато чого іншого.

– Ми дійсно хочемо зробити Черкаси передовим, розумним містом, яке рухається в ногу з часом та сучасними технологіями. «SMART CITY» – це хороша інноваційна платформа, яка нам необхідна. Зрозуміло, що запуск цієї системи буде не таким легким та потребуватиме певного часу. Проте, ми готові розробляти відповідні програми та співпрацювати в напрямку перетворення Черкас на розумне місто. Думаю, що ми зможемо поетапно втілювати всі інновації. В першу чергу це потрібно для нас самих та громади міста. Ми маємо забезпечувати комфортне та безпечне життя для черкасців, – в ході обговорення відзначив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Залиште коментар