У Черкасах продовжують напрацьовувати стратегію розвитку міста

У Черкасах продовжують напрацьовувати стратегію розвитку міста

Юрій Тренкін – секретар Черкаської міської ради, пост на фейсбук

Кожен успішний та гучний проект, будь-яка успішна справа, яка підкорила серця мільйонів, починається з ІДЕЇ.
І вже за нею стоять стратегії і тактики.
Переконаний, що це ж стосується і масштабів міста, про що сьогодні ми й говорили під час ще однієї зустрічі комітету стратегічного планування. На ній звучали слушні та хороші думки про візію Черкас (цього разу – від представників депутатських фракцій). Туризм, безпека, екологія, інфраструктура, транспорт, медицина – це все, без жодних сумнівів, дуже важливо. Утім, як на мене, ми маємо дещо більше зосередитися на тих кроках та інструментах, завдяки яким будемо рухатись до кінцевої мети й змінюватимемо окреслені напрямки на краще.
Дуже важливо розуміти ще одну річ: за рахунок чого ми переходитимемо від ідеї про успішне місто до результату.
Винятково коштами бюджету міста зробити це буде складно. Мабуть навіть і нереально. Тож, вважаю, що нам треба посилити співпрацю із бізнесом та потенційними інвесторами. Запитати, чого їм не вистачає, щоб саме в Черкасах вони створювали нові робочі місця та щоб у них з’явилося бажання вкладати кошти в нові креативні проекти на території міста.
Мені особисто дуже б не хотілося, аби напрацьована нами стратегія стала звичайною даниною трендам та папірцем для галочки.
Разом із тим, я дякую всім колегам за активну роботу, за небайдужість та за діалог. Вірю, що в результаті ми створимо справді дієвий документ і перетворимо Черкаси в місто, де хочеться жити й куди завжди хотітиметься повертатися.

Залиште коментар