У Черкасах провели передсвяткове генеральне прибирання

У Черкасах провели передсвяткове генеральне прибирання

22 квітня в Черкасах оголосили Днем благоустрою: усі охочі могли «озброїтися» рукавичками та прибрати територію поруч зі своїм будинком.

Наводити порядок у місті вийшли й працівники структурних підрозділів та представники депутатського корпусу. Міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своїми заступниками долучився до роботи на історичному цвинтарі між вулицями Пушкіна та Благовісною.

– Приємно бачити стількох людей, яких об’єднала наша ініціатива, – прокоментував міський голова. – Черкаси – це наш спільний дім і кожен хоче, аби в ньому було чисто та затишно. Аледля цього не завжди треба розраховувати на інших, а й докладати самостійних зусиль. Чистота – це наша спільна справа та відповідальність.

Поза тим, спільними силами сьогодні наводили лад одночасно на понад десяти міських локаціях: набережній Дніпра, узбіччях уздовж вулиці Одеської та Лесі Українки, вулиці Байди Вишневецького та Оборонну, «причепурили» схили на Гагаріна та Припортовій, а ще – розчистили від сміття в лісовому масиві за магазином «Лісовий» до прибережної смуги.

Усе сміття, зібране в місцях загального користування, вивезе спеціалізована техніка, яку забезпечує міська влада.

Поза тим, нагадаємо, в Черкасах із 29 березня триває весняний місячник із благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. Участь у ньому беруть комунальні підприємства, ОСББ, управлінські компанії, небайдужі черкасці, представники приватних підприємств, установ і організацій.

Інформує пресслужба міськради

Залиште коментар