У Черкасах провели у останню путь загиблих захисників України

У Черкасах попрощалися із двома Героями, які до останнього залишалися вірними українському народу і віддали за наше майбутнє найдорожче – життя. В останню путь провели старшого солдата Євгенія Мірошніченка та солдата Олександра Зайкова. 

 

Мірошніченко Євгеній Олександрович народився в селі Івашинівка, що на Дніпропетровщині. Там пішов у школу, закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей та здобув професію «складач поїздів». Після проходив військову службу та підписав контракт, був учасником АТО.

Військову  службу проходив  на  посаді  головного сержанта командира відділення охорони взводу. Брав участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії рф. Гідно виконуючи свій обов’язок, загинув на Донеччині. Серце молодого захисника зупинилося у 26 років. 

Зайков Олександр Андрійович народився та виріс у Черкасах. Навчався в ЗОШ №25, здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів у Черкаському професійному ліцеї. У автомобільній школі “Сігма”отримав свідоцтво з підготовки водіїв транспортних засобів. Після навчання працював у Києві на станції технічного обслуговування.

Військову  службу  проходив на  посаді  гранатометника. Загинув на Луганщині від смертельних поранень внаслідок артилерійського обстрілу. Олександру Зайкову було 37 років. 

Вічна і світла пам’ять воїнам-захисникам.
Щирі співчуття рідним  і близьким.

 

Залиште коментар