У Черкасах пройшов Всеукраїнський турнір із дзюдо на підтримку Збройних Сил України

У Черкасах пройшов Всеукраїнський турнір із дзюдо на підтримку Збройних Сил України

За перемогу на татамі змагалися 318 спортсменів із усіх регіонів України. Дзюдоїсти розіграли нагороди у двох вікових категоріях – 2011-2012 р.н. та 2013-2014 р.н.

В урочистому відкритті спортивного заходу взяв участь секретар Черкаської міської ради, голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області Юрій Тренкін, почесні гості та судді.

Приємно бачити таку велику кількість юних дзюдоїстів на сьогоднішньому турнірі. З гордістю та захопленням спостерігаєш за боротьбою спортсменів на татамі і ще більше переконуєшся, що саме такі змагання сприяють вихованню патріотизму у нашої молоді, популяризують дзюдо і спорт загалом. Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість розвивати спорт і проводити такі змагання. Дуже хочеться якнайшвидше провести величезний спортивний турнір з нагоди Перемоги України над ворогом”, – сказав Юрій Тренкін.

Він також нагородив Подяками міського голови Анатолія Бондаренка кращих дзюдоїстів міста Черкаси. Так, за популяризацію занять дзюдо серед дітей і молоді міста, вагомі спортивні досягнення протягом поточного року та особистий внесок у підвищення іміджу Черкас на Всеукраїнській спортивній арені нагороджено Іллю Назаренка, Олену Гончар,  Вадима Гайдамаку, Вікторію Сербин, Данііла Чепурного.

Окрім того, Подякою відділу фізичної культури і спорту Черкаської міської ради нагороджено спортсмена Руслана Філоненка, грошовими преміями від Федерації дзюдо та боротьби самбо м.Черкаси за вагомі досягнення у спорті нагороджено переможців та призерів Чемпіонатів України із дзюдо та їх тренерів: Аллу Анатоліївну Назаренко, Іллю Назаренка, Григорія Яковича Братка, Тетяну Олександрівну Мазуку, Олену Гончар, Данііла Чепурного, Матвія Тертишного.

Також відзначено та вручено кімоно спортсменам Черкаського району (тренер Олег Джулай), м.Канева (тренер Олександр Іванов), м.Жашкова (тренер Володимир Русін), м.Шполи (тренер Михайло Оберемок).

Залиште коментар