У Черкасах ремонтують головний колектор (відео)

У Черкасах ремонтують головний колектор (відео)

Обвідну каналізаційну мережу замість аварійної монтують в південно-західному мікрорайоні Черкас працівники черкаського водоканалу. Розповів Суспільному головний інженер підприємства Олександр Гончаренко. Чоловік додав – мережа тимчасова, роблять її, аби уникнути підтоплень. Каналізаційний колектор там обвалився 5 липня після сильної зливи.

Начальник дільниці мережі водовідведення Андрій Вовк пояснив, що треба стежити аби сусідні будинки не підтоплювало. Працівники на ділянці були з опівночі і до чотирьох ранку. Поки підтоплень не виявили, додав Андрій Вовк.

У неділю 5 липня, на перехресті вулиць 30-річчя Перемоги та Сумгаїтської після сильної зливи обвалився каналізаційний колектор і його засипало піском, розповів головний інженер Олександр Гончаренко.

Трубами колектора проходять стоки від будинків південно-західного мікрорайону, протитуберкульозного диспансеру та Геронимівки. Друге провалля ґрунту виявили на перехресті вулиць Героїв Майдану і 30-річчя Перемоги. Третє – біля колового об’їзду вулиці 30-річчя Перемоги.

Головний інженер пояснив – колектору більше 40 років. Хоч він, додав чоловік, і зношений та все ж функціонував. Сильних опадів не витримав.

Аби нечистоти не потекли назовні та не підтопили підвали будинків, четверту добу їх перекачують трубами, каже начальник цеху водопостачання та водовідведення Павло Литвиненко.

Як сказав головний інженер Олександр Гончаренко, труби проклали через проїжджу частину, рух транспорту і водопостачання не зупиняли. Додав, ремонтувати труби почнуть з наступного тижня.

Залиште коментар