У Черкасах рибалка провалився під лід

У Черкасах рибалка провалився під лід

Впродовж однієї доби на водоймах Черкащини зафіксовані три вапидки коли рибалки провалювалися під кригу. Двічі, чоловікам вдалось вибратися із небезпеки самостійно. У Черкасах життя 69 річному чоловікові врятували водолази Управління ДСНС. Про це повідомляє речник Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Костянтин Проценко.

28 лютого о 15:35 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про рибалку, який провалився під лід та почав тонути на річці Дніпро.

Перебуваючи на риболовлі в районі мосту, літній чоловік відчув, як навколо нього розпочався рух криги. Схопивши рибальське знаряддя чоловік чимдуж кинувся до берега. Проте, проскочити небезпечну ділянку йому не вдалося і він провалився під лід.

Про подію до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС повідомили інші рибалки, які знаходилися на безпечній відстані від місця події. За викликом, на порятунок рибалки оперативно прибув катер на повітряній подушці «Пегас» із водолазами відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Виловивши серед крижин невдаху-рибалку, водолази доставили його до берега, де на нього чекали лікарі швидкої медичної допомоги.

Залиште коментар