У Черкасах шахраї виманювали гроші під виглядом бінарних опціонів

У Черкасах шахраї виманювали гроші під виглядом бінарних опціонів

Кіберполіція у Черкасах закрила офіс, який позиціонував себе як офіс по заробітку на бінарних опціонах. Під виглядом участі в онлайн-торгах валютними парами, зловмисники пропонували українцям отримання додаткового пасивного прибутку. Для цього необхідно було створити робочий кабінет на сайті «dax100.org» і зробити внесок – 100 євро. Про це повідомляє сайт glavnoe.ua.

Коли клієнт намагався вивести гроші, шахраї під різними приводами відмовляли в цьому і пропонували продовжити торги. Якщо клієнт відмовлявся і надалі вкладати кошти в торги, адміністрація майданчикe проводила ряд операцій, які приводили до повної втрати грошей.

Організатором схеми виявився 36-річний житель Черкас. Штат співробітників налічував 15 менеджерів. Слідчі Черкаської поліції за даним фактом почали кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Роботу шахрайського сайту поки призупинено, зловмисникам загрожує до восьми років ув’язнення.

За 2018 рік кіберполіціz припинила діяльність 18 злочинних груп, які позиціонували свою діяльність як роботу різних фінансових проектів.

Залиште коментар