У Черкасах ще 15 спортсменів отримуватимуть міські стипендії

У Черкасах ще 15 спортсменів отримуватимуть міські стипендії

Додатково 15 спортсменів отримають стипендії міської ради та міського голови, передбачені «Програмою розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки».

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Ця Програма успішно діє з 2017 року, відповідно до неї було передбачено виплату 50 стипендій спортсменам, їхнім тренерам та спортсменам з інвалідністю.

Цьогоріч виконавчий комітет затвердив рішення її дофінансування та, відповідно, збільшення кількості стипендіатів.

Учора колегіально на засіданні комісії було відібрано ще стипендіатів у різних категоріях, які починаючи вже з березня щомісячно отримуватимуть кошти.

Ними стали:
Провідні спортсмени самбістка Анастасія Комович (Сапсай) та кікбоксер Валерій Піднебесний, а також їхні тренери Володимир Римар та Ігор Приходько (отримуватимуть стипендію в розмірі 2,5 мінімальної зарплати).
Перспективні спортсмени Єлезавета Нечитайло, Олександр Примаченко, Артем Шевченко, Анастасія Тихомирова, Олександр Каракай, Олексій Культенко, Олександр Дьячук, Артур Єфремов (отримуватимуть 1,2 мінімальної заробітної плати).
Баскетболісти Аріна Каїрцева, Катерина Катренко, Діана Зелик, Марія Пугач, Дмитро Нагорний (також отримуватимуть 1,2 мінімальної заробітної плати).

Залиште коментар