У Черкасах стартують гідравлічні випробування

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що з 10 травня 2023 року підприємство розпочинає перший етап гідравлічних випробувань, упродовж якого фахівці перевірятимуть теплові мережі на щільність та міцність.

Під час гідровипробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання у частини будинків, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ.

У Черкасах тривають гідравлічні випробування: хто залишився без гарячої води

Поточний етап охоплює мікрорайон Хімселище та частину центру міста Черкаси, зокрема: пр. Хіміків, вул. Чорновола, вул. Нечуя-Левицького, вул. Нахімова, вул. Чайковського, вул. Яцика, пр. Першотравневий, вул. Бидгощська, вул. Лупиноса, вул. Самійла Кішки, вул. Гоголя, вул. Гуржіївська, бул. Шевченка, вул. Пастерівська, Верхня Горова, вул. Надпільна, вул. Благовісна, вул. Новопречистенська, вул. Різдвяна, вул. В’ячеслава Галви, вул. Чіковані, пров. Коцюбинського, пров. Піщаний, пров. Стасова.

Упродовж опалювального періоду 2022-2023 років підприємством було забезпечено безперебійне теплопостачання до житлових будинків, бюджетних установ та юридичних споживачів міста Черкаси.

Для своєчасного початку та безаварійного проходження наступного опалювального сезону працівниками Черкаської ТЕЦ проведено необхідні ремонтно-відновлювальні роботи і технічне обслуговування теплогенеруючого устаткування станції. На сьогодні нам необхідно підготувати до роботи в осінньо-зимовий період теплову мережу.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Вони традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на трубопроводах.

Наголошуємо, що гідровипробування проводяться під високим тиском. Тож звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання з встановленням металевих заглушок на системи опалення.

💦 При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 39-73-95; 64-02-62.

🤝🏭 Дякуємо за розуміння! Працюємо задля вашого комфорту!

Залиште коментар