У Черкасах стартував Кубок України з боксу серед жінок

У Черкасах стартував Кубок України з боксу серед жінок

В Черкасах стартував Кубок України з боксу серед жінок. Привітати учасниць на відкриття змагань прийшов міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Вітаю всіх учасниць! Бажаю перемог і задоволення від участі! Вболіваю за наших землячок Марину Мальовану, Анастасію Шпанюк, Анастасію Ковальчук, Валерію Іонан.

Пишаюсь тим, що Черкаси мають всі умови для проведення змагань такого високого рівня. Ми змогли організувати проведення чемпіонату у рекордно короткі строки – всього лише за 2 тижні. Разом з президентом Федерації боксу Черкаської області, депутатом Черкаської міської ради Сергій Тищенко, та її віцепрезидентом, моїм заступником Юрій Ботнар, вітаємо гостей з усіх куточків України в гостинних Черкасах – хай час, проведений в нашому місті, залишить у вас самі добрі враження.

Спорт – один із головних пріоритетів нашої команди. Ми робимо все можливе для розвитку спортивної інфраструктури міста, і залучення якомога більшої кількості дітей та молоді до всебічного фізичного розвитку і здорового способу життя”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Залиште коментар