У Черкасах створять комісію з екзаменування судновласників

У Черкасах створять комісію з екзаменування судновласників

Депутати Черкаської обласної ради від «Батьківщини» підтримали звернення до Міністерства інфраструктури України та інших уповноважених органів щодо вирішення питання щодо створення у Черкасах комісії з екзаменуванням судновласників.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, з такою пропозицією виступив депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини», заступник голови обласної парторганізації Михайло Мушієк на сесії облради, яка відбулася 12 червня.

Партієць повідомив, що до нього звернулися судновласники, які пройшли навчання і отримали сертифікати, але не мають можливості скласти екзамени для отримання посвідчення судновласників. Це при тому, що у Черкаській області 4,5 тисячі малих і маломірних суден.

«При Черкаському державному технологічному університеті функціонують курси судноводіїв. Тут до викладання залучені фахівці, які мають дипломи працівників морського та річкового транспорту, є відповідно облаштовані навчальні класи. Натомість у Черкаському регіоні немає комісії з прийому екзаменів судновласників, які уже пройшли навчання», – зауважив Михайло Мушієк.

Депутати більшістю голосів підтримали звернення.

Залиште коментар