У Черкасах таксисти влаштували розбірки з водієм-конкурентом (відео)

У Черкасах таксисти влаштували розбірки з водієм-конкурентом (відео)

25 жовтня у Черкасах водії таксі заблокували авто нового для міста сервісу OnTaxi. Вони погрожували водію, звинувачуючи його в тому, що він возить людей «на шару».

Відео інциденту опублікував у Youtube користувач підписаний як Николай Федотов (це єдине відео на його каналі). Про це пише «18000».

У дописі він зазначає, що певні особи здійснили хибний вилик і заблокували зелений Porsche Cayenne сервісу OnTaxi.

Як помітно із самого відео, яке записане на відеореєстратор, кілька чоловіків вимагають від водія вийти з авто. Вони погрожують розбити авто, стукають по транспортному засобу, обзивають водія, погрожують йому тощо.

У відповідь на питання водія, в чому проблема, чоловіки відповідають наступне:

– Людей «на шару» возить не треба. Ти по 30 гривень возиш людей, ти розумієш це?

Пояснення водія чоловіки слухати не бажають.

– Ще раз в місті твоє зелене відро побачимо, лишишся і без голови, і без відра. Ти зараз по-хорошому знімаєш шашку, – продовжують чоловіки.

Обережно: відео містить багато нецензурної лексики.

Речниця патрульної поліції Черкас Зоя Вовк у коментарі виданню повідомила, що 25 жовтня в поліцію надійшов виклик на вулицю Припортову з повідомленням про конфлікт між таксистами. За її словами, особи, що конфліктували ніяких заяв до поліції не подавали і в конфлікті в підсумку розібралися усно.

Водночас як повідомили у службі таксі, за наслідками інциденту на водія Porsche склали протокол, за яким той має сплатити штраф 255 грн, оскільки нібито не пропустив пішохода.

Свідків події просять звернутися у службу підтримки OnTaxi.

Залиште коментар