У Черкасах цими вихідними пройде Всеукраїнський марш за тварин

У Черкасах цими вихідними пройде Всеукраїнський марш за тварин

У неділю, 15 вересня о 12:00, Черкаси, разом зі всією Україною, вийдуть на Всеукраїнський марш за тварин. Головна гуманістична подія країни відбудеться за ініціативи гуманістичного руху Uanimals. У Черкасах організаторами події виступлять Черкаський обласний благодійний фонд «Життя», Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг», благодійний фонд «Доброкіт» та благодійний фонд «Сіріус». У рамках всеукраїнської акції, мешканці усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

“Два роки тому ми вперше провели Всеукраїнський марш за права тварин і були здивовані тою кількістю небайдужих людей, які готові долучатися до боротьби за гуманність” – каже засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук. – Кожна така подія дає надзвичайний поштовх у боротьбі за захист тварин, законодавчому регулюванні та свідомості людей”.

Нагадаємо, що Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами:

1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
3. Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
4. Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін.
5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
6. Заборона хутрових ферм;
7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

«Ми хочемо привернути увагу людей до великої кількості виявів жорстокості, яка сьогодні стосується тварин, а завтра – людей,» – переконані черкаські організатори маршу за тварин.

Марш у Черкасах стартуватиме 15 вересня о 12:00 із площі Богдана Хмельницького. Слідкувати за новинами маршу можна на сторінці івенту https://www.facebook.com/events/487427785384215/.

Фото: 24 канал.

Залиште коментар