У Черкасах у приміщенні пологового завершують облаштування госпіталю для Covid-19

У Черкасах у приміщенні пологового завершують облаштування госпіталю для Covid-19

У Черкасах на завершальному етапі облаштування тимчасового госпіталю для хворих на коронавірус у приміщенні другого пологового будинку. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

«Внутрішні роботи повністю завершені. Розставлені ліжка, зроблена розводка кисневої системи, є кисневі концентратори, сформовані медичні бригади. Залишилося виконати ще деякі зовнішні ремонтні роботи, проте на роботу самого госпіталю це не впливає. Крім того, нині потрібно завершити оформлення необхідних документів для повноцінного функціонування закладу», – розповів керівник департаменту.

За необхідності тимчасовий госпіталь вже може приймати пацієнтів із Covid-19. Однак наразі такої необхідності немає, у місті є вільними 40 ліжок для лікування хворих з коронавірусом. Станом на сьогодні у КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» перебуває на стаціонарному лікуванні – 35 осіб, у КНП «Перша Черкаська міська лікарня – 33 хворих з COVID-19, у КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» перебуває 70 хворих.
Нагадаємо, тимчасовий госпіталь для хворих на Covid-19 на 150 ліжок у приміщенні пологового будинку у Південно-Західному районі розгорнули за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка.

«Ситуація із захворюваністю на Covid-19 залишається нестабільною. Тому ми маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Життя та здоров’я жителів Черкас – на першому місці для міської влади», – підкреслює міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

 

Залиште коментар