У Черкасах ушанували загиблих учасників АТО

У Черкасах ушанували загиблих учасників АТО

14 квітня – День початку Антитерористичної операції на Сході України. У Черкасах вшанували загиблих учасників АТО та військовослужбовців – захисників незалежності й борців за територіальну цілісність нашої держави від російської військової агресії.

Участь у церемонії покладання квітів взяли міський голова Анатолій Бондаренко, його заступники, а також депутати Черкаської міської ради, військові побратими та рідні загиблих воїнів-захисників.

З початку війни на Сході України 28 жителів Черкас, які покинули мирне життя, свої родини та стали на захист східних кордонів, – так і не повернулися, ще один вважається зниклим безвісти.

«Донедавна ніхто з нас навіть не уявляв, що житиме в часи війни й на власні очі бачитиме усі її жахи та жорстокість. Сьогодні ж це стало нашою реальністю… На жаль, війна і досі триває, а Україна продовжує зазнавати найважчих втрат – життя українців. Світла пам’ять усім загиблим… Щира подяка всім захисникам за можливість жити й працювати у мирній частині України», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

«Багато хто сьогодні приніс квіти до стели Героїв – узагальненого братнього монумента, проте кожен із нас ішов сюди з особистою історію в серці, адже немає в Україні людини, яка б не провела на війну друга, коханого, родича. Я хочу, щоб сьогодні ніхто не стримував слів вдячності і щиро засвідчив їм свою повагу», – додає перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Про це інформують у міській раді

Залиште коментар