У Черкасах в під’їзді двоє підлітків пограбували жінку

У Черкасах в під’їзді двоє підлітків пограбували жінку

10 грудня у м. Черкаси по вул. Горького двоє невідомих в під’їзді пограбували жінку та забрали в неї гаманець бежевого кольору, в якому були 200 грн, 10 доларів, 3 євро, картки приватбанку. Про це йдеться на сайті «Прочерк».

Вигляд грабіжників віком близько 14 років, одягнений один із них у камуфляжні штани, чорну куртку, волосся темне. Другий одягнений у чорне, повідомляє патрульна поліція Черкаської області.

Поліцейські разом із потерпілою автомобілем пропатрулювали прилеглі території на виявлення осіб, схожих за описом. Також, переглянувши відео з камер магазину «Буревісник», було встановлено більш детальний опис осіб.

На парковці ТРЦ «Дніпроплаза» по вулиці Припортовій було виявлено двох осіб, які були схожі за описом та яких згодом упізнала потерпіла жінка. Ними виявилися неповнолітні 2004 р.н. та 2005р.н.

Оскільки ці громадяни є неповнолітніми, на місце події було викликано їхніх батьків, а слідчо-оперативну групу, яка в присутності двох понятих вилучила речі, що належать заявниці. За вказівкою слідчого хлопців разом із батьками було доставлено до відділку та передано слідчому. Також було повідомлено працівників ювінальної служби про цю подію.

Залиште коментар