У Черкасах вдруге відбудеться стажування учнів в органах місцевого самоврядування

У Черкасах вдруге відбудеться стажування учнів в органах місцевого самоврядування

У минулому навчальному році учнівська активна молодь мала можливість спробувати себе у ролі спеціалістів і керівників департаментів, підприємств та установ комунальної форми власності.

Ця ініціатива отримала позитивні відгуки серед молоді і велика кількість молодих людей виявили бажання взяти участь у стажуванні.

Тож, з урахуванням великого інтересу серед школярів, планується провести ще одне стажування, цього разу в 10 департаментах Черкаської міської ради.

Від сьогодні і до 31 жовтня подати заявку на участь у стажуванні можуть усі охочі учні міських шкіл за покликанням: https://forms.gle/YSTMgeCbkggiHXLn8 або, просканувавши QR-код на зображенні.

Відзначимо, що, як і минулого разу, 10 найкращих учнів, які успішно завершать своє стажування в департаментах, зможуть пройти стажування у черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, а також матимуть можливість ознайомитись з іноземним досвідом.

Нагадаємо, що ініціатива буде реалізована в межах Міської програми розвитку загальної середньої освіти м. Черкаси на 2022-2027 роки.

Залиште коментар