У Черкасах від громадян збирають пропозиції до бюджету розвитку на 2020 рік

У Черкасах від громадян збирають пропозиції до бюджету розвитку на 2020 рік

Фракція ВО «Батьківщина» у Черкаській міській раді вирішила зібрати від громадян пропозиції щодо бюджету розвитку на 2020 рік. Таку ініціативу оприлюднив на своїй сторінці у «Фейсбук» керівник фракції, депутат Роман Діскант.

«Як депутат міської ради, прошу всіх вас приєднатися до формування бюджету розвитку Черкас на 2020 рік.
Я вирішив написати цей пост, коли прочитав нещодавно опубліковане в соціальній мережі «Фейсбук» прохання про облаштування пляжу «Дахнівський». Наша фракція ВО «Батьківщина» обговорила цей проект і, як результат, буде пропонувати його для включення в проект бюджету на 2020 рік.
Переконаний: саме жителі нашого міста краще знають, чого не вистачає Черкасам, і на що в першу чергу слід спрямовувати кошти платників податків. Де потрібно відремонтувати, де провести реконструкцію, і де взагалі побудувати новий об’єкт. Ми всі хочемо жити в красивому, комфортному і безпечному місті. Це можливо. Але для цього кожен повинен докласти зусиль.

Тому прошу в коментарях або в особистих повідомленнях надсилати мені ваші пропозиції щодо бюджету розвитку міста на наступний рік. Я обіцяю, що ми депутатською фракцією ВО «Батьківщина» вивчимо детально все пропозиції, проаналізуємо і запропонуємо для внесення в бюджет. Про це я додатково напишу.
Всім гарного початку тижня!», – написав народний обранець.

Жителі Черкас активно включилися у надання пропозицій. У коментарях пропонують ремонтувати двори, тротуари, замінювати старі світлофори, купувати новий електротранспорт, встановлювати відеокамери по місту. Серед цікавих пропозицій – будівництво крематорію, аквапарку, світлодинамічного фонтану, проведення фестивалю «Джайра», встановлення турніків у кожному дворі.

Залиште коментар