У Черкасах відбудеться фестиваль «Fortuna Fest — 2019″

У Черкасах відбудеться фестиваль «Fortuna Fest — 2019″

З 27 до 29 вересня у Черкасах відбудеться фестиваль аматорських театрів «Fortuna Fest — 2019″. Цього року фестиваль може піднятися на рівень вище і отримати статус міжнародного, адже до участі долучаться театри з Польщі та Вірменії. Про це виданню «ВиЧЕрпно» повідомив директор Черкаського міського палацу молоді Нодарі Росопідзе.

– Хочеться привернути увагу до Черкас. Цей фестиваль було створено з метою, аби аматорські театри змогли співпрацювати та обмінюватися творчим досвідом між собою. Наприклад, у Львова є своя фішка — фестиваль вуличних театрів, то чому ж Черкаси не можуть отримати статус столиці театральної тусовки, — зауважив Нодарі Романович.

Основна локація – Черкаський міський палац молоді. Відкриття фестивалю традиційно відбувається у Будинку культури імені Івана Кулика. Цього року очікується ще й вулична програма з гуляннями.

Зазначимо, що фестиваль аматорських театрів «Fortuna Fest» було засновано у березні 2015 року до Міжнародного дня театру. У першому сезоні гран-прі виграв дніпропетровський театр “Дзеркало”, тоді виступали 14 театрів. У другому театральному фестивалі брали участь уже більше учасників зі Львова, Одеси, Чернігова, Дніпра.

– Цього року фестиваль аматорських театрів «Fortuna Fest» здобуде статус міжнародного. Участь у фестивалі братимуть театри із Польщі та Вірменії, а також театри з Черкаської області, Києва, Дніпра, Миколаєва, — зазначив Нодарі Росопідзе.

Традиційно одного переможця визначає журі, а іншого — глядачі. Цього року визначатимуть кращого у професіоналізмі, сценографії, музичному та костюмованому оформленні, роботі між акторами, кращому монолозі, кращій режисерській роботі (максимально можна буде отримати 10 балів у кожній категорії).

Також учасники заходу повинні бути готовими до театральної лабораторії — творчої імпровізації (завдання актори отримують на місці).

Залиште коментар