У Черкасах відбудеться вечір джазу

У Черкасах відбудеться вечір джазу

Концерт просто неба від колективу «Cherkasy Jazz Orchestra» розпочнеться о 18:00 на площі поруч із будівлею Черкаської міської ради. Цього разу для всіх відвідувачів підготували нову програму: її назвали «У теплих тонах».

– У нашому виступі звучатимуть хіти, створені в різний період: від 30-х до 70-х років ХХ сторіччя. Це музика як старого доброго джазу, так і вже молодшого та більш сміливішого джаз-року, – розповів засновник колективу, диригент Михайло Євтушенко. – Для цієї суботи ми обрали мелодійну, мрійливу, обнадійливу програму. Ми гратимемо музику, яка розслабляє, повертає нас у красиве минуле й надихає далі проводжувати боротьбу для щасливого майбутнього. Тож із нетерпінням чекаємо на нову зустріч із нашою рідною публікою.

Уперше разом із Cherkasy Jazz Orchestra виступить молода черкаська співачка Олександра Дьо.

Нагадаємо, що колектив був створений у 2020 році. Нині це один із небагатьох постійно діючих незалежних великих джазових оркестрів в Україні. Нещодавно Cherkasy Jazz Orchestra отримали відзнаку від міжнародного Інституту джазу Гербі Генкока.

Концерт відбудеться із дотриманням вимог безпеки: у разі оголошення повітряної тривоги рекомендуємо перейти в одне з найближчих укриттів.

Залиште коментар