У Черкасах відбулася зустріч із Омбудсманом України

Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Максима Тептюка представили громадськості. Його відрекомендував сам Омбудсман України Дмитро Лубінець, перебуваючи із робочим візитом на Черкащині.

«Маю за честь представити вам Максима Тептюка, який вже протягом кількох місяців працює на Черкащині. Він очолює тут мою команду з 5 осіб. До нього можна звертатися з приводу усіх питань щодо порушення прав людини. Незабаром плануємо відкрити у Черкасах консультативний центр Омбудсмана, щойно у приміщенні буде зроблено ремонт», – розповів Дмитро Лубінець.

У рамках візиту Уповноважений провів зустріч із представниками обласної влади, органів місцевого самоврядування, силових структур, а також із представниками пільгових категорій населення, зокрема, людей з інвалідністю та ВПО. Черкаську міську раду представляла заступниця міського голови Марина Гаркава, а також депутат міської ради Василь Мойсієнко. У зустрічі також взяли участь народні депутати України від Черкаської області Віталій Войцехівський та Любов Шпак. Захід пройшов у Черкаському державному технологічному університеті.

«Черкащина — одна з найкращих областей України з дотримання прав людини. Про це найближчими днями я повідомлю у своїй доповіді для Верховної Ради України. Цю доповідь готую за підсумками моніторингу у всіх регіонах України», – зазначив Дмитро Лубінець.

Він представив структуру Офісу Омбудсмана та розповів про свою роботу. Також присутні мали можливість поставити запитання Уповноваженому.

«Дуже приємно, що Омбудсман України завітав у Черкаси і приділив час для спілкування із громадськістю. Люди мають знати, куди можна звернутися у випадку порушення їхніх прав. Ми ж, як міська влада, у межах повноважень робимо усе для того, щоб права людини у Черкасах не порушувалися. Завжди готові до співпраці у цьому напрямку», – прокоментувала заступниця міського голови Марина Гаркава.

Джерело: сайт ЧМР

Залиште коментар