У Черкасах відбулось виїзне засідання міжфракційного депутатського об’єднання присвячене ВПО

У Черкасах відбулось виїзне засідання міжфракційного депутатського об’єднання присвячене ВПО

У Черкасах відбулось виїзне засідання міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України». У його роботі взяли участь представники структурних підрозділів Черкаської міської ради та обласної військової адміністрації. 

Міський голова поділився з народними депутатами досвідом роботи із переселенцями у Черкасах.

Нині в нашому місті тільки за офіційною статистикою проживає майже 30 тисяч внутрішньо переміщених українців (серед них – 7 021 дитина).

«Від першого дня їхнього перебування в нашому місті ми працюємо над тим, аби кожному надати усю необхідну гуманітарну й грошову допомогу, захистити соціальні гарантії, забезпечити всіх, хто цього потребує, тимчасовим житлом, підтримати їх юридичними і психологічними консультаціями», — коментує міський голова.

Обранці оглянули умови проживання в одному із тимчасових прихистків для внутрішньо переміщених осіб, який обладнали в максимально короткі терміни в будівлі колишньої поліклініки. Тут для них є все найнеобхідніше й створені умови для людей з інвалідністю, а для дітей облаштували ігрову кімнату. 

Далі ознайомилися із перебігом ремонтних робіт, які тривають у будівлі колишнього дитячого садочку та який перебудовують під житло для вимушених переселенців. 

Загалом же в роботі з переселенцями з різних причин виникають проблемні питання.

«Упевнений, що зустріч у такому форматі – не остання. Ми й надалі будемо прислуховуватися до потреб людей та шукати можливості для допомоги. Бо ми всі – громадяни однієї держави – України й ми будемо боротися за своїх громадян. Дякую співголові об’єднання Максиму Ткаченку, який назвав Черкащину одним із прикладів роботи з ВПО в Україні. Нам ще є над чим працювати й куди рухатися. Впевнений, що разом ми зможемо напрацювати найефективніші механізми для підтримки переселенців», – додає Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар