У Черкасах відбулися видовищні змагання пожежних (ФОТО)

У Черкасах відбулися видовищні змагання пожежних (ФОТО)

30 жовтня на спортивно-тренувальному майданчику першого державного пожежно-рятувального загону з охорони ПАТ «АЗОТ» відбулися обласні змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник», відомі у світі, як «Firefighter Combat Challenge». Про це повідомляє речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.


28 команд із всієї області, а також команда курсантів черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, змагалися за звання найсильнішого рятувальника.

Під час змагань рятувальникам довелось долати непрості випробування. Перенесення 20 кілограмових рукавів до башти, підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі. Згодом на гору мотузкою треба було підняти 20 кілограмову рукавну скатку. Спустившись донизу пройти «силовий тренажер», де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг, на 1,5 метри. Надалі рятувальник, маневруючи на дистанції поміж пожежних колонок, повинен протягнути наповнену водою рукавну лінію і влучним струменем зі ствола «закрити» спеціальну мішень. Останній етап – це проведення «евакуації» потерпілого, 80-ти кілограмового манекена на відстань 30 метрів. Під час виступу учасники змагань знаходилися «включеними» в апарати на стиснутому повітрі. Найсильніших пожежних визначали у трьох категоріях: індивідуальні забіги поміж чоловіків, поміж жінок та командні естафети.

Виступаючи під час відкриття змагань перед присутніми, начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь зазначив, що вважає ці змагання ще одним етапом у складній, багатогранній системі підготовки рятувальника.

На згадку про перші старти рятувальникам, учасникам перших чоловічого та жіночого забігів, – Богдану Копилу, Ігорю Соломці, Анастасії Клочко та Ганні Файншейн. вручили пам‘ятні медалі та відзнаки.

Змагання «Найсильніший пожежний рятувальник» – це запатентовані змагання, які були започатковані у Сполучених Штатах Америки ще у 1974 році.

Упродовж нетривалого часу вони отримали шалену популярність, і вже багато років, як мають статус найбільш значних та престижних серед пожежних.

За 44 роки своєї історії ці змагання перетворилися у справжнє видовищне шоу, яке має тисячі шанувальників та прихильників по всьому світу. З минулого року, ці змагання отримали й Українську прописку, а відтепер і Черкаську.

Залиште коментар