У Черкасах відбувся суд над Замирайлом

У Черкасах відбувся суд над Замирайлом

У Придніпровському суді Черкас 8 травня продовжили розгляд справи ексдепутата від ОПЗЖ Олександра Замирайла, який планував бути так званим гауляйтером Черкащини у випадку окупації області Росією.

На судовому засіданні заслухали одного зі свідків, повідомила кореспондентка Суспільного Анна Іщенко з зали суду.

Свідок у справі Спартак Железняк під час допиту розповів, що до працівників СБУ звернувся оскільки в травні поблизу Третьої міської лікарні чув розмову двох жінок:

“Жінки розмовляли обурено про Замирайла і ОПЗЖ, та казали, що Замирайло не визнає агресії РФ проти України. Цей факт мене зацікавив, тому я розповів працівнику СБУ про цю розмову, яку я почув. Потім мене викликали на допит”.

Оскільки до суду не з’явилися інші свідки, хоча суд їх викликав, прокурор наполіг, щоб взяли перерву в засіданні, щоб належним чином допитати їх. Адвокат підсудного також підтримав цю думку. Суд вирішив ще раз викликати свідків, і якщо вони не з’являться — застосувати відповідні дії.

Також під час судового засідання підсудний надав довідку з лікарні про стаціонарне лікування, оскільки минулого разу не з’явився на суд.
У засіданні оголосили перерву до 25 травня.

Залиште коментар