У Черкасах відкрили дитячу вітрильну школу (ВІДЕО)

У Черкасах відкрили дитячу вітрильну школу (ВІДЕО)

15 осіб – юнаків та дівчат – вступили до нової дитячої вітрильної школи «Вітрила Черкащини». Школа діятиме під патронатом ГО «Козацькі вітрила» та Ротарі клубу Черкаси на території черкаського яхт-клубу «Парус». Задля її створення ентузіасти шукали старі вітрильні човни по всьому Подніпров’ю, пише “Прочерк”.

Всього вони знайшли 14 човнів, які були у занедбаному стані. Після відновлення 17 липня були спущені на воду, а юних спортсменів було посвячено в яхтсмени.

Дітей привітали та дали свої поради професійні яхтсмени, майстри спорту України та СРСР, представники влади Черкащини та меценати. Партнери проекту передали школі рятувальні жилети та інше обладнання.

– У мене мрія, щоб в нас на Дніпрі було 100 таких парусників, – зазначив голова ГО “Козацькі Вітрила” Сергій Прядко.

Черкаська ротарійка, лікар, яка захоплюється з дитинства яхтингом і є головою Дистриктного Комітету Ротарійського Служіння місцевим громадам Ольга Палійчук зазначила, що торік до проекту долучилися яхтсмени-ротарійці своїми порадами та фінансами з усього світу. Цьогоріч планувалися змагання за участі представників 12 країн, але, на жаль, карантинні обмеження внесли зміни в плани.

Змагання з парусного спорту таки пройдуть, але в серпні і не так масштабно, як планувалося.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зазначив, що для нього велика честь перебувати в такому товаристві.

– Поки лише в думках і надіях підтримуємо ці проекти. Але ми в чиновницьких кабінетах маємо працювати так, щоб все це виросло в школу олімпійського резерву! – сказав Дмитро Ляшов.

Залиште коментар