У Черкасах відзначили День Соборності України покладанням квітів

У Черкасах відзначили День Соборності України покладанням квітів

22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Саме в цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Це означало об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

«Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність.
Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом!
Бажаю нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави.
Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали.
Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію», – говорить секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

До Дня Соборності у Черкасах відбулися урочистості. Представники міської, обласної влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

«Наша соборність – це, насамперед, єдність ідей, це згуртованість нашого народу навколо спільних цінностей, традицій та єдиної мети. Це про нашу небайдужість до того, в якій країні та під яким прапором ми живемо, про нашу любов до держави та про повагу.
Захід, Схід, Південь, Північ – ми всі велика українська родина. І тільки від кожного з нас, від наших думок та вчинків, залежить те, якою відбудеться Україна. Зараз, як ніколи, ми повинні берегти нашу цілісність та незалежність, бути єдиними, бо в цьому наша сила», – зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар