У Черкасах відзначили День Соборності України

У Черкасах відзначили День Соборності України

22 січня жителі Черкас разом з усією Україною відзначають День Соборності. У цей день 1919 року у Києві було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У Черкасах 101 річницю цієї події відзначили урочистим покладанням квітів до пам’ятника борцям за волю України, а також урочистим мітингом та флешмобом на Соборній площі. У заході взяли участь міський голова Черкас Анатолій Бондаренко із заступниками, депутати міської ради та небайдужа громадськість.

Виступаючи перед присутніми, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив:

«Приємно, що тут є патріоти, є молодь, інтелігенція, люди, які побудували наше місто, ветерани праці. Щира подяка усім, хто зібрався сьогодні тут, не пожалкував свого часу, щоб показати свою громадську свідомість. Як і тоді, так і зараз, українці мають бути єдиними, щоб буди міцною незалежною українською державою. Ніхто, крім нас з вами не буде розбудовувати наше українське місто, ніхто, крім нас з вами не буде радіти нашим спільним успіхам. Тому що ми – патріоти свого міста, будемо і далі розвивати, будувати і робити, щоб наше місто було найкращим містом в Україні».

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто загинув за волю України. Після на Соборній площі утворили довгий «живий ланцюг», взявшись за руки. А школярі вишикувалися у великий напис «Єднаємо Україну».

Захід завершився спільним виконанням гімну України.

Залиште коментар