У Черкасах власнику одного з автобусних маршрутів не продовжили договір на перевезення

У Черкасах власнику одного з автобусних маршрутів не продовжили договір на перевезення

Виконавчий комітет відмовив перевізнику, який обслуговує автобусний маршрут №11 «Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» у продовженні дії відповідного договору на перевезення пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

ФОП Копієвський Є.П. звернувся до виконкому з проханням продовжити на п’ять років договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Проте сьогодні в ході дискусії члени виконкому дійшли висновку, що зазначений перевізник так і не виконав взяті раніше зобов’язання щодо оновлення автобусного парку. Зокрема, придбання хоча б однієї одиниці транспорту, яким могли користуватись особи з інвалідністю та мами з дитячими візками.

Крім того, члени виконкому наголосили й на інших порушеннях – як-то: грубість кондукторів, не дотримання графіків руху та участь у страйку перевізників узимку, чим ФОП Копієвський Є.П. спільно з іншими власниками маршрутів завдали суттєвих незручностей містянам.

Тож у подальшому цей перевізник за загальних умовах матиме можливість взяти участь у конкурсі на обслуговування зазначеного маршруту. А допоки буде визначено переможця – продовжуватиме надавати відповідні послуги для населення з громадських перевезень на маршрут №11 «Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора».

Залиште коментар