У Черкасах вперше підписали меморандум між забудовником і мешканцями навколишніх будинків

У Черкасах вперше підписали меморандум між забудовником і мешканцями навколишніх будинків

Конфлікт між жителями Митниці і забудовником вдалося вирішити мирним шляхом. Про це у фейсбук повідомив депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

«З моєї ініціативи депутата відбулася зустріч представників від забудовника ПП «Надія», які планують звести магазин за адресою: вул.Героїв Дніпра, 49, та жителів навколишніх будинків, що виступили проти такого сусідства.

Митничан представляли голова ОСББ «Героїв Дніпра, 45-51» Шапошник В.В., представник будинків по вул. Героїв Дніпра, 47,49 Савлук Г.Д., голова ОСББ «Героїв Дніпра, 43» Бурлака А.Г., голова КСН «Митниця» Шуміленко Г.М, секретар КСН «Митниця» Ситар Є.Я.
Розібравшись у ситуації, яка склалась, вивчивши заздалегідь усі відповідні документи, я запропонував усім сторонам конфлікту сісти за стіл переговорів і владнати суперечливі питання цивілізованим шляхом.

Важкі перемовини тривали декілька годин. Учасники наради затрималися в офісі до самого вечора.

У ході обговорення забудовник врахував всі вимоги представників громади щодо будівництва магазину, зокрема висоти приміщення не вище 10 м, графіка роботи магазину, організації паркомісць, мінімізації шуму від витяжок та інших приладів відповідно до законодавства.
Окрім цього, забудовник взяв на себе зобов’язання щодо соціальних ініціатив громади.

Відрадно, що забудовник із розумінням поставився до вимог жителів мікрорайону і офіційно взяв зобов’язання їх виконати. Усі пропозиції громади виписані і скріплені офіційним документом – Меморандумом. Це приклад співпраці бізнесу і громади на благо міста. Такі цивілізовані домовленості у нашому місті підписано вперше.
Забудовник, зокрема, пообіцяв провести будівництво дитячого майданчику у дворі будинку по вул.Героїв Дніпра, 45, облаштувати зони відпочинку, провести озеленення у дворі вул.Героїв Дніпра, 43-45, облаштувати паркомісця та тротуар по обидва боки тощо.

З боку міської влади документ підписали заступник міського голови Ігор Волошин та головний архітектор міста Віталій Чернуха.
Хочу зауважити, що ми всі прагнемо жити у європейській країні, неодноразово на цьому наголошуємо у своїх розмовах. Саме така поведінка сьогоднішніх учасників засідання і є прикладом поведінки справжніх представників європейської держави. В основі домовленостей – документ, якому довіряє громада, а гарантом його виконанна виступаю я. як депутат міської ради.

Така домовленість є прикладом для наслідування всім іншим забудовникам і представникам громади», – зазначає Юрій Тренкін.

2 коментарі до цієї статті

  1. Сергій

    Не Надійний забудовник!

    Відповіcти
  2. Нехай цей горезабудовник спочатку виконає свої зобовязання по іншим домовленностям. Зокрема по Корольова 20 і по Корольова 20/1. Там також багато наобіцяли. Корольова 20/1 повинен бути зданим ще в 2016 році, а по факту з горемпополам здали в кінці 2019. Але будинок не придатний до проживання так як ще й досі відсутнє газопостачання і гаряча вода. Про благоустрый ы дитячий майданчик то взагалы окрема розмова. Вже йде 5 рік обіцянок

    Відповіcти

Залиште коментар