У Черкасах вшанували героїв-кіборгів (фото)

У Черкасах вшанували героїв-кіборгів (фото)

 

16 січня в Україні – День пам’яті кіборгів, які з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року захищали Донецький аеропорт. Його було встановлено за ініціативи самих українських військових, які 242 дні вели оборону цього стратегічного об’єкту.
 
Цього дня представники міської та обласної влади, військові та рідні загиблих зібрались на Алеї Слави, аби вшанувати усіх захисників. Спершу поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України», потім – стели зі світлинами загиблих військових, які виборювали незалежність нашої держави на східних кордонах.
 
Участь у меморіальному заході взяли секретар міської ради Юрій Тренкін та заступниці міського голови Марина Гаркава й Анастасія Чубіна, представники структурних підрозділів.
 
За офіційною статистикою, число поранених у боях за Донецьких аеропорт оцінюють у 440 осіб, загинули – 100 захисників. Троє з них жителі Черкас.
 
14 вересня 2014 загинув старший лейтенант військової частини А0680 Збройних Сил України, командир групи спеціального призначення Євгеній Подолянчук. На той момент йому виповнилося 23 роки.
 
2 грудня 2014 року від тяжкого поранення, отриманого під час обстрілу в аеропорту, помер 23-річний боєць 95-ї аеромобільної бригади Андрій Терещенко.
 
19 січня 2015 року обірвалося життя 40-річного бійця 95-ї аеромобільної бригади Збройних Сил Олексія Панченка.
 
Про це інформує пресслужба Черкаської міськради
 

Залиште коментар