У Черкасах виконком затвердив порядок безкоштовного оздоровлення категорійних дітей

У Черкасах виконком затвердив порядок безкоштовного оздоровлення категорійних дітей

Порядок направлення дітей-жителів м. Черкаси, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету затвердив міськвиконком. Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

«Хоч зараз і діють карантинні обмеження, проте вони колись закінчаться. І черкаські діти мають відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком. Прошу членів виконавчого комітету підтримати це рішення», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
Дане рішення було підтримане одноголосно.

Згідно з затвердженим порядком, право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів міського бюджету один раз на рік мають діти віком від 7 до 18 років, які зареєстровані у м. Черкаси, навчаються в закладах освіти м. Черкаси, потребують особливої соціальної уваги та підтримки та належать до певних категорій. Серед них: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти учасників антитерористичної операції; діти учасників бойових дій; переселенці; діти з багатодітних сімей та інші.
Для отримання послуги з оздоровлення та відпочинку в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку батьки мають подати до департаменту соціальної політики Черкаської міськради документи згідно із переліком.

Оплата за послуги з оздоровлення здійснюється департаментом соцполітики.

Із рішенням виконавчого комітету, яке містить повний перелік категорій дітей, які мають право оздоровлюватися коштом міського бюджету, а також список необхідних документів, необхідних для надання цієї послуги, можна ознайомитися на сайті міської ради за посиланням: http://chmr.gov.ua/ua/files.php?s=2&s1=27&s2=254.

Залиште коментар