У Черкасах вимагачі заволоділи автомобілем жителя Київщини та змусили його написати боргову розписку

У Черкасах вимагачі заволоділи автомобілем жителя Київщини та змусили його написати боргову розписку

Зловмисники, погрожуючи потерпілому пістолетом, заволоділи його автомобілем та змусили написати боргову розписку. Працівники управління карного розшуку Черкащини протягом декількох годин встановили місцезнаходження зловмисників та затримали їх. На даний час вирішується питання про відкриття ряду кримінальних проваджень. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

15 грудня, до поліції надійшла інформація, що в Черкасах група невідомих чоловіків, під загрозою застосування зброї заволоділи автомобілем іноземного виробництва жителя Київщини. Крім того, зловмисники змусили потерпілого написати боргову розписку на декілька тисяч доларів США.

Поліцейські Черкаської області миттєво почали відпрацьовувати отриману інформацію. Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили, що зловмисники до цього часу знаходяться в Черкасах та пересуваються на автомобілі потерпілого вулицями міста.

Зловмисників затримали працівники поліції особливого призначення. На місці працюють слідчі. Вирішується питання про відкриття ряду кримінальних проваджень.

Залиште коментар