У Черкасах висадять близько 700 нових дерев

У Черкасах висадять близько 700 нових дерев

Черкаси долучилися до глобальної ініціативи «Greening of the Planet»: свої наміри закріпили меморандумом. Його підписали 2 квітня між Черкаською міською радою в особі начальника відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимира Гусаченка та співорганізатора проекту в області, благодійного фонду «Озеленення України» Наталії Щербініної.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Нові дерева висаджуватимуть 9 і 10 квітня на вулицях Академіка Корольова, 30-річчя Перемоги, Олексія Панченка, Надпільній, Благовісній, Онопрієнка та Гагаріна, а ще – в парку «Молодіжному» (неподалік Долини троянд), уздовж Алеї Слави та в Дахнівському лісопарку. У місті з’являться нові клени п’яти сортів, липи, катальпи, глід рожево-квітковий, платани, ялини й сосни. Загалом в межах цієї акції в Черкасах планують висадити близько 700 дерев.

Нагадаємо, в минулому році в Україні вже проходила подібна акція. Утім, тоді дерева саджали в національних масштабах. Цього ж року вирішили розширити географію учасників.

Як розповіла співорганізатор від благодійного фонду «Озеленення України» від Черкаського регіону Наталія Щербініна, нині до ініціативи приєдналися вже 103 країни світу. Мета акції – мільйон дерев.

Серед співорганізаторів є дипломатичні установи України за кордоном (54), представники бізнесу (більше 45), керівники видань та ЗМІ (13), представники української діаспори та громадських організацій (24), дипломати іноземних країн (34).

– Ми всі об’єднались навколо благої та прекрасної місії відновлення екосистеми нашої планети. Наша ідея – привернути увагу до проблем екології в усьому світі й в Україні зокрема, – прокоментувала жінка. – Ми хочемо висадити якомога більше дерев і залучити якомога більше людей для цього, аби врятувати екологічну ситуацію в усій планеті та зберегли екосистему нашої планети. І насправді дуже приємно бачити, коли люди просто з напівслова, без зайвих пояснень, підтримують цю ідею та натхненні долучаються до акції.

Залиште коментар