У Черкасах визначали найспритніших на змаганнях з легкоатлетичного кросу

У Черкасах визначали найспритніших на змаганнях з легкоатлетичного кросу

У місті Черкаси відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів, які стартували окремими групами. Учасники змагалися в різних вікових категоріях і долали дистанції кросу в 1, 2, 3 та 6 кілометрів.

Про це інформують в обласному відділенні Національного олімпійського комітету.

Такий спортивний захід влаштували у співпраці відділення НОК України в Черкаській області, Федерація легкої атлетики Черкаської області, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету Б.Хмельницького.

Спортсмени змагались на таких дистанціях:

Дівчата:
2005-2006 р.н. – 1 км
2003-2004 р.н. – 1 км
Юніорки – 2 км
Жінки та молодь – 6 км
Хлопці:
2005-2006 р.н. – 1 км
2003-2004 р.н. – 2 км
Юніори – 3 км
Чоловіки та молодь – 6 км

Переможцями та призерами змагань стали:
дівчата 2005-2006 р.н. – 1 км
1 місце Бойко Анастасія (ДЮСШ, м. Ватутіне)
2 місце Горбатюк Руслана (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
3 місце Каданцева Юліанна (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)


Юніорки – 2 км
1 місце Єфіменко Анастасія (ЧНУ, м.Черкаси)
2 місце Сизько Євгенія (ЧНУ, м. Черкаси)
3 місце Асмолова Анастасія (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)


Жінки та молодь – 6 км
1 місце Шпильова Тетяна (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
2 місце Харь Єлизавета (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)
3 місце Макота Марія (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)

Хлопці 2005-2006 р.н. – 1 км
1 місце Коломієць Іван (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)
2 місце Литвин Богдан (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
3 місце Міщенко Олексій (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
2003-2004 р.н. – 2 км
1 місце Полєвщіков Василь (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)
2 місце Сподобаєв Іван (ДЮСШ, м. Ватутіне)
3 місце Жицький Сергій (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)

Юніори – 3 км
1 місце Демидченко Андрій (ОСДЮСШОР, м.Черкаси)
2 місце Колєсніков Андрій (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
3 місце Березюк Андрій (ЧНУ, м. Черкаси)
Чоловіки та молодь – 6 км
1 місце Литвинчук Сергій (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
2 місце Пьянков Денис (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)
3 місце Ведула Євгеній (ОСДЮСШОР, м. Черкаси)

Залиште коментар