У Черкасах з банкомату витягували кота

У Черкасах з банкомату витягували кота

У Черкасах провели рятувальну операцію “Порятунок кота з банкомату”. Історію розповіла прессекретар ПриватБанку Наталія Макаренко у фейсбук.

“Вчорашній вечір показав, наскільки небайдужі наші черкащани. Такої кількості дзвінків з проханням про допомогу на гарячу лінію ПриватБанку і директору особисто ще не було 🙂

А все чому? Тому, що несамовито кричав котик. Котик, що вирішив облаштувати свій будинок у теплого банкомату в третій міській лікарні. Він знайшов лазівку, невеликий отвір в холі тамбура під нашим банкоматом, через яку і потрапляв всередину.

Інкасатори банку в передноворічний період працюють мало не цілодобово, забезпечуючи нашим клієнтам доступні до зняття кошти і провівши чергову інкасацію банкомату поїхали, не помітивши пухнасту приховану грудочку. Як вміють ховатися котейки, знає кожен власник хвостатого дива!

Через деякий час, волохате чудо зрозуміло, що шлях до відступу закритий і почав несамовито волати про допомогу. Спочатку співробітники лікарні кинулися шукати кричущого від болю пацієнта, але незабаром виявили несамовито вимагаючого уваги кота, що був замкнений в тамбурі біля банкомату.

І понеслися дзвінки “всім-всім-всім”, завдяки яким рятувальна операція була успішно проведена, котейка нагодований і обласканий”, – написала Наталія Макаренко.

 

Залиште коментар