У Черкасах запрацювала ковзанка на Центральному стадіоні (відео)

У Черкасах запрацювала ковзанка на Центральному стадіоні (відео)

Сотня черкасців відвідали міську ковзанку протягом трьох днів. Про це Суспільному повідомив керівник льодової арени Дмитро Пономарьов. З його слів, стартував новий цьогорічний ковзанярський сезон у понеділок 14 жовтня. 

Про це інформує UA:Черкаси.

Черкащанка Юлія Потеряхіна кататися на ковзанах вперше спробувала торік. Сьогодні прийшла на льодову арену, щоб удосконалити свої навички.

«Це те саме, що кататися на роликах, просто тут холодніше і все, а так нічого складного. Я була ще в курточці потім стало жарко, можна просто футболку і теплу кофту, не треба одягу багато».

Відвідувач Віктор Калиновський вчиться виконувати трюки. У планах – взяти участь у хокейному турнірі, – каже хлопець.

«Прийшов повишать свої навики. З кожним разом щось нове обучаюсь. Нада бути сосредоточеним і не сильно волнуватися».

Відкрити новий сезон катання на льоду вирішили в середині жовтня у зв’язку зі сприятливими погодними умовами – пояснює керівник льодової арени Дмитро Пономарьов.

«Нам потрібно близько 6-7 днів холодної погоди для того, щоб заморозити льодове покриття. Коли зовні +, тут буде на 5-6 градусів холодніше, коли зовні -, тут буде на 5-6 градусів тепліше, тому що лід забирає на себе цю температуру».

Більше відвідувачів приходять після обіду чи увечері, коли закінчується навчання чи зміни на роботі, – додає Дмитро Пономарьов.

«Якщо ми будемо говорити про чоловічі то це 42-42, навіть усі хлопці у 8-9 класі просять 42-43. У жовтні плануємо обслужити біля 700-800 відвідувачів».

Зі слів директора комунального підприємства «Центральний стадіон» Юрія Гончарова, у планах – проведення на ковзанці спортивного чемпіонату. Із датами проведення матчу, каже він ще не визначилися.

«Ми в тому році провели всеукраїнські змагання з хокею, невдовзі при одній із черкаських шкіл буде відкрите відділення хокею для маленьких діток».

 

Залиште коментар