У Черкасах запускають виробництво електричних кабелів для автомобілів світових брендів

У Черкасах запускають виробництво електричних кабелів для автомобілів світових брендів

Електрокабельну продукцію для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto, уже в червні розпочнуть виготовляти в Черкасах. Над цим працюватиме компанія Aptiv Service, яка наразі завершує процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та готує персонал. Наше місто стане першим в Україні, де буде представлена ця команда.

 Про це йшлося сьогодні під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка, його першого заступника Сергія Тищенка із представниками компанії – операційною менеджеркою заводів України у «Aptiv Service» Анкою Меган та директором заводу в «Аптів Сервіс Україна» Флорін Лезеу, які завітали з Румунії, операційним директором заводів континентальної Європи у «Аптів Сервіс» паном Яцек Полак (гість із Польщі), фінансовим директором у «Аптів Сервіс» паном Джоакім Маркесом із Португалії, а ще – з начальником відділу персоналу Оленою Антошевою та організаторкою із персоналу Марією Качановою.

 – Ми глобальна технологічна компанія, яка виробляє сервіси й електрокабельне обладнання для автомобілів, – розповіла під час зустрічі пані Анка Меган. – Для України наша компанія не зовсім нова – працюємо із 2007 року. Маємо три заводи-партнери в Івано-Франківську, Вінниці та в Чернівцях. Натомість у Черкасах відкриємо першу материнську компанію в Україні. Для цього орендуємо потужності одного із заводів.

 За її словами, відразу після запуску виробництва працевлаштують близько 300 фахівців, які нині проходять підготовку. Утім, в планах до кінця року розширити штат до 1500 осіб.

 – Наша компанія планує бути роботодавцем вибору, через це й звертаємось про співпрацю до місцевої влади, – пояснює Анка Меган.

 Перемовини із представниками «Aptiv Service» для запуску виробництва в Черкасах тривали близько року.

 Як запевнив під час зустрічі Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, місто завжди виступатиме надійним партнером інвесторів і допомагатиме в межах своїх повноважень.

 – Ми забезпечимо розвиток додаткової соціальної інфраструктури в районі розміщення підприємства та розглянемо можливості для збільшення, в разі потреби, маршрутів громадського транспорту для працівників компанії, – додав Анатолій Бондаренко. – Ми завжди відкриті до співпраці й до втілення проектів, які спрямовані на розвиток нашого міста й створення умов для покращення життя людей.

 Поза тим, присутні на зустрічі представники компанії «Aptiv Service» запевнили міського голову в готовності долучатися до соціальних і суспільно важливих ініціатив (зокрема, в галузі освіти, спорту й медицини).

Інформує пресслужба міської ради

Залиште коментар