У Черкасах затримали чоловіка, який поранив містянина ножем

У Черкасах затримали чоловіка, який поранив містянина ножем

У Черкасах поліцейські затримали чоловіка, який безпідставно поранив ножем містянина. Про це інформують у Поліції Черкащини.

Зловмисник наніс потерпілому ножове порання в область спини. Жодних конфліктів між ними не було. Особу зловмисника встановлено, йому оголошено про підозру.

Подія трапилась місяць тому в Черкасах. Потерпілий ввечері повертався додому, йому стало зле і він присів на бордюр. Позаду нього йшов незнайомий молодик, який зненацька дістав ножа, підійшов до потерпілого ззаду та завдав йому одного удару в область спини. Після чого він спокійно пішов далі, а потерпілий залишився стікати кров’ю. Пораненого чоловіка у тяжкому стані госпіталізували до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.

Отримавши інформацію про подію поліцейські відразу розпочали заходи по встановленню особи, зловмисника. Його пошуки ускладнювалися відсутністю свідків події. Потерплій також не міг чітко описати нападника та пояснити причину його вчинку. Чоловік розповів, що почув кроки позаду та відчув удар в спину, але не зміг роздивитись нападника. Крім того він додав, що жодного конфлікту у той день у нього ні з ким не було.

Працюючи над розкриттям цього злочину поліцейські мало не по крихтах збирали доказову базу. Проводились оперативно – розшукові заходи, оперативники знайшли, отримали та опрацювали відео майже з кожної приватної камери відеоспостереження, які були встановлені на магазинах та інших установах міста, в районі вчинення нападу. На отримання та опрацювання цієї інформації знадобився місяць. Але пророблена робота мала позитивний результат – поліцейські повністю відтворили маршрут руху зловмисника та встановили його особу.

Нападником виявився житель міста Черкаси. Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання поліцейські виявили та вилучили ніж, за допомогою якого чоловік поранив потерпілого та одяг, в якому він був у день нападу.

Зловмисник у вчиненому зізнався, але пояснити свої дії не зміг. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121(Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

 

Залиште коментар