У Черкасах затримали людей, які незаконно продавали піротехніку

У Черкасах затримали людей, які незаконно продавали піротехніку

31 грудня патрульні отримали виклик з вулиці Смілянської, де невідомі особи здійснювали незаконну торгівлю піротехнічними виробами. Про це на спецлінію ”102” повідомив небайдужий правосвідомий громадянин, повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області. 

Після прибуття екіпажа на місце, факт торгівлі підтвердився. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка склала відповідні матеріали та вилучила незаконний товар. Зауважимо, що піротехнічна продукція, яка продається в невстановленому місці, без відповідних документів, становить небезпеку для оточуючих, особливо для дітей.

Інспектори наголошують: торгувати піротехнічними виробами можна тільки за наявності відповідних документів. На кожен товар має бути сертифікат відповідності вимогам безпеки. Продавати і використовувати піротехніку без такого сертифікату заборонено.

Крім цього, у продавця повинно бути свідоцтво про проходження спецпідготовки та допуску до роботи з піротехнічними виробами.

Згідно статті 195-6 КУпАП порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів – тягне за собою накладення штрафу у сумі від 595 до 1700 гривень з конфіскацією піротехнічних засобів.

Залиште коментар